Startovní čísla

Startovní číslo je symbol závodu. Nabízíme  startovní čísla pro široké spektrum sportovců. Od startovních čísel s vytištěným jménem závodníka až po retro kolekci startovních čísel na plátně.

startovní cisla vyrobačísla startovní hasiči

NEUMÍ TO ŽÁDNÁ REKLAMKA ? NEDIVÍME SE - TISNEME A ŠIJEME SAMI A TO JE JISTOTA

PRO BLIŽŠÍ INFORMACE KLIKNI NA OBRÁZEK

startovní čísla pro sportpřevlékací startovní číslo

různé typy a barvy na našem webu :https://startovnicisla.webnode.cz/startovni-cisla/

PRO BLIŽŠÍ INFORMACE KLIKNI NA OBRÁZEK

Dlouhodobá startovní čísla pro nejrůznější sporty cyklistiku, běžecké závody, motocyklové závody a teké pro bojové sporty a zimní sporty. Dlouhodobé startovní číslo vhodné pro školy, školky a tábory. Dodáváme na kvalitním pratelném textilu pevném se stálobarevným tiskem. Možnost různých velikostí a tvarů, různých barev lemování i barev čísel přesně podle vašich požadavků.

Vhodný je také dotisk textů a loga Vašich sponzorů a sponzorů sportovní akce

startovní číslo zavazovací

Startovní číslo nebo elastický převlečný trikot lze potisknout buď jen číselnou řadou, nebo na ně lze kromě čísel aplikovat libovolný potisk (nápisy, loga, reklama a.t.d.)

 

startovní číslo bílésatrovní číslo barevné

 

Vymyslete si tvar velikost a garfiku a my vám vytvoříme bezplatně návrh a čísla vyrobíme,

Chcete něco co nikdo neumí ? naše tiskové možnosti a šicí dílny to dovede.

Nejběžněji používanými jsou zavazovací startovní čísla, ze dvou dílů - předního a zadního. Díly jsou v horní části (přes ramena) propojeny pevnou lemovkou, ve spodní části (okolo trupu) se buď zavazují lemovkou nebo mohou být opatřeny gumou. Čísla Vám vyrobíme přesně podle Vašich představ a požadavků. Jsou vyrobena ze opticky stabilní polyesterové tkaniny. Číselná řada může být v libovolné barvě a libovolném fontu – typu písma